Uranus Logo

Fotogalerie Orsino

RESTAURACE, SNÍDANĚ

 Příjemná restaurace s výhledem na Lipno.

Moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na Lipno, jejíž součástí je i prosklená terasa, je vám k dispozici na snídaně a večeře, také pro občerstvení před a po večeří. Příjemný a profesionální personál Vám nabídne speciality domácí i mezinárodní kuchyně, připravené vždy z čerstvých regionálních surovin. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů, vč. kvalitních českých i zahraničních vín.

HOTELOVÉ POKOJE

K dispozici je až 8 kategorizací.

V každém pokoji naleznete TV a mini lednici. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC, sprchovým koutem či vanou, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích, ale i v lobby a restauraci, je k dispozici připojení wi-fi zdarma. Na některých pokojích je možno připravit dětskou postýlku za poplatek 200,- Kč/pobyt.

HOTELOVÝ WELLNESS

Odpočinek zde naleznete ve vyhřívaném hotelovém bazénu, sauně či privátní whirlpoolu.

Příjemné osvětlení, moderní lehátka a krásný výhled do přírody celoprosklenou stěnou, to vše na vás čeká v prostorách bazénu. Můžete si zde užít chvilky klidu, odpočinout si po koupání. Bazén je vyhříván na stálou teplotu 26 - 27°C. Možno je také využít finskou saunu či privátní whirlpool až pro čtyři osoby.

RESORT ORSINO

Komplex 4 budov na levém břehu lipenského jezera, to je resort Orsino.

RESORT ORSINO je ubytovacího zařízení hotelového typu s všestranným zázemím. Nachází se na levém břehu lipenského jezera v obci Horní Planá, doplňuje kvalitní infrastrukturu Lipenska v oblasti cestovního ruchu.